Jakie strony internetowe oferujemy?

5

Strona typu One Page

Pojedyncza strona „wizytówka”. Najważniejsze elementy strony typu Landing Page to prosty wygląd, przyciągający wzrok design oraz krótki i zwięzły tekst.  To rozwiązanie sprawdza się, kiedy masz nie dużo treści a chcesz dobrze zaprezentować się w internecie.

9

Strona typu Multi Page

W przypadku stron Multi Page nie musisz ograniczać ilości treści, grafik lub innych multimediów. Dzięki temu możesz zamieścić więcej informacji o firmie, bloga, galerię zdjęć lub wideo, a dzięki wielu podstronom witryna nadal będzie uporządkowana.

Co łączy nasze strony internetowe?

Nowoczesny design

Design strony internetowej to sposób, w jaki strona wygląda i działa. Nasza agencja tworzy strony, które są atrakcyjne i łatwe do korzystania. Dzięki temu Twoja witryna przyciąga uwagę i jest przyjemna dla oka.

responsywność

Twoja strona internetowa dostosowuje się do różnych urządzeń, jak komputer, tablet czy telefon. Niezależnie od tego, na czym ktoś przegląda Twoją witrynę, będzie ona wyglądać świetnie i działać bezproblemowo.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy to prosty sposób, aby klienci mogli się z Tobą skontaktować. Wypełnienie formularza to szybka droga do komunikacji, co ułatwia nawiązanie kontaktu.

certyfikat bezpieczeństwa SSL

Ten element zapewnia bezpieczeństwo. Twoja strona internetowa jest zabezpieczona, co oznacza, że dane klientów są chronione. To buduje zaufanie i sprawia, że klienci czują się pewnie korzystając z Twojej witryny.

Mapa google

Jeśli tego chcesz to umieszczamy na stronie internetowej mapę z zaznaczoną lokalizacją firmy. Dzięki temu klienci łatwo znajdą Twoją siedzibę i będą mieć pewność, że trafią pod właściwy adres.

Media społecznościowe

Dajemy Twojej stronie internetowej łącza do Facebooka, Instagrama i innych platform. Dzięki nim klienci mogą Cię śledzić, być na bieżąco z nowościami i łatwo się z Tobą kontaktować. Tworzymy w ten sposób więź i zwiększamy zaangażowanie.

reklama w internecie

Klientom, dla których stworzymy stronę internetową oferujemy również darmową reklamę na jeden miesiąc na lokalnym portalu informacyjnym DKL24.pl. Jeśli zechcesz z niej skorzystać Twoja oferta będzie na wyciągnięcie ręki lokalnej społeczności. Poprzez reklamę na portalu zyskujesz widoczność wśród osób z ziemi kłodzkiej. To skuteczny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów w Twojej okolicy.

wsparcie w obsłudze

Nie zostawiamy Cię samego z nową stroną internetową. W ciągu pierwszego roku oferujemy darmowe wsparcie. Pomagamy Ci zarządzać zawartością, wprowadzać zmiany i aktualizacje. Po pierwszym roku, za niewielką opłatą (100 zł – 500 zł), nadal możesz na nas liczyć, by Twoja strona była zawsze świeża i aktualna.

Cennik

Każdy klient jest nieco inny, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Po rozmowie (lub korespondencji mailowej) z klientem i zorientowaniu się czego oczekuje od swojej nowej strony internetowej będziemy w stanie podać dokładną cenę. Poniżej podajemy 3 kategorie stron, które tworzymy.

Masz do nas pytanie?

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub przesłać nam wiadomość na biuro@formaiformat.pl. 

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny, jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 17:00.

Hania tel. 669 666 462
Bartek tel. 781 889 369