Proste i niedrogie strony internetowe

Stworzymy dla Twojej firmy stronę internetową już od 1400 zł + VAT

5

Strona typu One Page

Pojedyncza strona „wizytówka”. Najważniejsze elementy strony typu Landing Page to prosty wygląd, przyciągający wzrok design oraz krótki i zwięzły tekst.  To rozwiązanie sprawdza się, kiedy masz nie dużo treści a chcesz dobrze zaprezentować się w internecie.

9

Strona typu Multi Page

W przypadku stron Multi Page nie musisz ograniczać ilości treści, grafik lub innych multimediów. Dzięki temu możesz zamieścić więcej informacji o firmie, bloga, galerię zdjęć lub wideo, a dzięki wielu podstronom witryna nadal będzie uporządkowana.

Jak wygląda proces tworzenia strony WWW?

01. Rozpoczęcie współpracy

Przedstaw nam swój pomysł lub zdaj się na nasze doświadczenie. Zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, które pomogą wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.

Wybieramy domenę i serwer dla Ciebie.

2. Treść i zdjęcia

Po ustaleniu co ma się znaleść na Twojej stronie internetowej, poprosimy Cię o zaliczkę oraz o przesłanie materiałów potrzebnych do uzupełnienia strony.

Dodatkowo oferujemy też wykonanie profesjonalnych zdjęć i tworzenie treści na podstawie informacji od klienta.

3. Budujemy Twoją stronę WWW

Na tym etapie tworzymy Twoją stronę internetową po czym wysyłamy Ci ją do konsultacji. Jeśli chcesz coś w niej zmienić, dodać lub odjąć to to robimy, a następnie ponownie wysyłamy do akceptacji.

 

4. Finalizacja zlecenia

Po akceptacji ostatecznej wersji strony internetowej wystawiamy fakturę. Po jej opłaceniu publikujemy Twoją stronę WWW.

Od teraz zupełnie na nowo prezentujesz się w internecie.

 

Warto pamiętać

Certyfikat SSL, Domena, Hosting

Na życzenie klienta możemy wykupić domenę, serwer lub certyfikat SSL, który oprócz zapewnienia bezpieczeństwa strony pomaga w pozycjonowaniu jej w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie

Możemy przeprowadzić podstawowe pozycjonowanie Twojej strony, dzięki czemu będzie lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania Google.

Reklama

Na życzenie klienta wypromujemy Twoją stronę m.in. na lokalnym portalu informacyjnym DKL24.pl, na Facebooku czy na Instagramie.

Responsywna strona

Strony WWW które tworzymy są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Jest to istotne, ponieważ większość odbiorców korzysta z internetu najczęściej przy użyciu smartfonu lub tabletu.

Zdjęcia i wideo

Na życzenie klienta możemy wykonać zdjęcia oraz wideo, dzięki którym jego produkt/ usługa będzie dobrze prezentować się w internecie. Oferujemy także wykonanie zdjeć oraz filmu z wykorzystaniem drona.

Social media

Możemy dodać na Twoją stronę WWW wtyczki do Twoich mediów społecznościowych jak np. Facebook, Instagram, Twitter, Youtube itd.

Jesteś zainteresowany współpracą?

 

 

Możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktowego lub przesłać nam wiadomość na biuro@formaiformat.pl.
Odezwiemy się w ciągu 24 h.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny, jesteśmy do dyspozycji:
Bartek – tel. 781 889 369 od pn. do pt. w godz. 9:00 – 17:00,
Hania – tel. 669 666 462 od pn. do pt. w godz. 9:00 – 17:00.